حقوق و دستمزد

مزایای دستگاه کارت زنی برای محاسبه حقوق و دستمزد

برای ثبت حضور و غیاب کارکنان آیا هنوز هم روش دستی جواب می دهد؟ امضا کردن دفتر برای محاسبه کارکرد آیا سخت نخواهد بود؟ استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد امروزه دخالت انسانی را به حداقل رسانده است. با روش دستی امکان تقلب و بروز خطا نیز وجود داشت.

دستگاه کارت زن چیست؟

دستگاه های حضور و غیاب به ۳ دسته تشخیص چهره(هویت را بر اساس خصوصیات تشخیص می دهد) – اثر انگشت(کارمند انگشت خود را روی دستگاه گذاشته و در سیستم با اثر انگشت اولیه مقایسه می شود) –و کارتی تقسیم می شوند.این دستگاه ها برای ثبت ورود و خروج و مرخصی  به صورت الکترونیکی بکار می روند. یکی از مناسب ترین روش ها استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد است. این کارت ها به راحتی قابل حمل هستند و از امنیت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل بیشتر مراکز استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد را به روش های دیگر ترجیح می دهند.

مزایای استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد در مراکز چیست؟

در روش سیستم دستی و امضا کردن دفتر ممکن است روابط بر ضوابط تاثیر گذاشته و گاهی ساعت های کارکرد جابجا شوند.اما زمانی که پای  استفاده از دستگاه کارت زنی برای محاسبه حقوق و دستمزد به میان می آید بدون شک دخالت های انسانی از میان برداشته می شود. کارکنان خود را موظف به حضور در سر ساعت معین خواهند دانست و این گونه خواهد بود که استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد یک نظم پایدار را برقرار خواهد ساخت. از طرفی در پایان هر ماه نیاز به محاسبه دستی ساعات حضور و غیبت ها و مرخصی ها و ماموریت ها نخواهد بود که خود این امر نیز سبب بروز اشتباهاتی در برآورد کارکرد کارکنان می شد. محاسبه حقوق و دستمزد با دستگاه کارت زنی تمام این خطاهای انسانی را از میان برداشته و در پایان هر ماه آمار دقیقی از هر کارمند ارائه خواهد داد. در این صورت جای هیچ گله و شکایتی باقی نخواهد ماند.از طرفی فکر کنید زمانی که تعداد کارمندان زیاد باشد استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد چقدر سبب تسریع محاسبات می شود. اگر هنوز برای خرید این دستگاه از ما مجاب نشده اید باید بگوییم با استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد سوابق کارمندان به درستی حفظ و در هر صورت که نیاز باشد تنها با وارد کردن نام شخص مورد نظر اطلاعات او بازیابی خواهد شد.از طرفی کارمندان حسابداری وقت بیشتری برای انجام کارهای ضروری تر خواهند داشت.

 استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد

ویژگی های دستگاه کارت زنی چیست؟

سیستم کارت هوشمند بدون شک از نوآوری های بشر است که گره از بسیاری مشکلات گشوده است و حتی می توان گفت تحولی شگرف به حساب می آید.امروزه مدیران در سراسر دنیا استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد را یک مورد مهم می دانند و اکثر مراکز به این تکنولوژی مجهز هستند.دو فاکتور مهم امنیت و همراه بودن اهمیت این دستگاه ها را صد چندان کرده است. همچنین این دستگاه ها قابلیت هماهنگی با تمام قوانین حقوق کشوری را دارند. از طرفی مدیران می توانند برای دسترسی به اطلاعات بر اساس درخت سازمانی سطح دسترسی تعریف کنند.امروزه  در سراسر دنیا سعی در کم کردن مصرف کاغذ جهت جلوگیری از قطع بی رویه درختان دارند با خودتان فکر کنید استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد تا چه اندازه جای دفترهای قطور در بایگانی ها را خواهد گرفت؟ قفسه ها برای نگهداری اطلاعات مهمتر خالی خواهند شد.

 استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد

برخی از امکانات استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد:

این دستگاه ها دارای حافظه بسیار زیاد هستند.امکان تعریف تقویم کاری در انواع مختلف برای آن ها ممکن است. استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد برایتان امکان صدور حکم مرخصی را نیز  فراهم خواهد کرد.

 استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد

چرا از میان دستگاه های دیگر استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد انتخاب بهتری است؟

در برخی موارد که کارکنان مجبور به انجام کارهای سخت هستند با گذر زمان دست های آن ها آسیب خواهد دید یا ممکن است دچار معلولیت شوند در این صورت اگر از اثر انگشت برای حضور و غیاب استفاده شود دچار مشکل خواهند شد اما با  استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد این مورد پیش نخواهد آمد. حتی ممکن است افراد از ناحیه صورت خود دچار معلولیت شوند دستگا ه های تشخیص چهره در این مورد نیز کارآمد نخواهند بود.با در نظر گرفتن تمام موارد  استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد یک روش مطمئن حتی برای زمان های طولانی خواهد بود.

 استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد

چه مواردی را باید هنگام خرید یک دستگاه حضور و غیاب در نظر بگیریم؟

گزینه های زیادی در بازار موجود است.اما کدامیک می تواند انتخاب درستی باشد؟اولین مساله سادگی در استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد است بدون شک سیستم پیچیده برای دسترسی به اطلاعات کارمندان را کلافه خواهد کرد.باید دستگاه قابلیت یکپارچه سازی با نرم افزارهای دیگر را داشته باشد. اطمینان حاصل کنید یک دستگاهی خرید نمی کنید که تنها زمان ورود و خروج را برایتان ثبت کند بلکه باید قادر باشد تمام مسائل زمانی را ردیابی کند.

 استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد

برای خرید و استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد باید چکار کنیم؟

با اطمینان می توانیم بگوییم ما را انتخاب کنید.همانطور که می دانید این دستگاه ها نیاز به پشتیبانی بازدیدهای دوره ای و ارسال کارشناس در مواقع ضروری دارند. ما همواره پس از فروش در کنار شما خواهیم بود. تا نصب آن توسط کارکنان دوره دیده و مجرب انجام شود. در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری تنها با یک تماس با واحد پشتیبانی شرکت کارشناس مربوطه جهت بازدید و رفع مشکل بازدید به عمل آورد. از طرفی آیا شما نمی خواهید خریدتان را با نازل ترین قیمت و بصورت اینترنتی انجام دهید؟ما به شما اطمینان خاطر می دهیم شما با بهترین قیمت بهترین دستگاه را خریداری خواهید کرد و با استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد نظمی پایدار به محل کار خود خواهید بخشید. با تماس بگیرید تا درکنارتان باشیم در ادارات –بانک ها –شرکت ها و هر جایی که شما می خواهید .منتظرتان هستیم.

 استفاده از دستگاه کارت زنی در محاسبه حقوق و دستمزد

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن