دانلود رایگان فایل اکسل صورتهای مالی نمونه جدید و نمونه قدیم

دانلود رایگان فایل اکسل صورتهای مالی نمونه جدید و نمونه قدیم

برای تهیه صورتهای مالی خود می‌توانید از فایل اکسل صورتهای مالی نمونه موجود در سایت فینتو استفاده کرده و صورت های مالی را از لینک زیر دانلود کنید.
توجه داشته باشید که از سال ۱۳۹۸ صورتهای مالی نمونه جدید ارائه شد که می‌توانید در فایل دانلودی خود هر دو نمونه جدید و نمونه قدیم را در قالب اکسل مشاهده کنید که تمامی آنها فرمول دهی نیز شده اند.

تعریف کوتاه صورت مالی و صورتهای مالی اساسی

صورتهای مالی: در اصل، صورت های مالی یک شرکت نتیجه فعالیت‌ها، سود، زیان و … می‌باشد که در طی یک مدت زمان خاص جمع آوری شده و طبق اصول تنظیم می شوند.
صورت های مالی برای صاحبان شرکت‌ها بسیار کمک کننده و مهم است و ضمن این که شما را با روند کاری شرکتتان آشنا می کند، می تواند به شما دیدی درباره چگونگی برنامه ریزی در مورد آینده شرکت بدهد که بر اساس سود و زیانی که تاکنون داشته‌اید، چگونه باید برای سال های بعدی فعالیت شرکت برنامه ریزی داشته باشید.
صورت های مالی اساسی: اما در بین صورت های مالی که موجود هستند، چند مورد از اساسی‌ترین صورت های مالی هستند که حتما می بایست در گزارش های مالی درج شده و تنظیم شوند. این صورت های مالی اساسی شامل ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت سود و زیان جامع و صورت جریان وجوه می باشند. معمولا این موارد در همه صورت های مالی وجود داشته و به ارزیابی دقیق تر شما از روند کاری شرکت کمک بسیاری می کند.
اگر نیاز به توضیحات بیشتر درباره صورتهای مالی و تعربف صورتهای مالی اساسی دارید دارید می‌توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی: صورت مالی چیست و صورتهای مالی اساسی کدامند؟

بخش های مختلف فایل صورتهای مالی با تمامی فرمولها

  • صورت وضعیت مالی ( ترازنامه )
  • جریان های نقدی فایل اکسل و خام صورتهای مالی نمونه
  • صورت سود و زیان
  • صورت صود و زیان جامع
  • حقوق مالکانه

رمز فایل: finto.ir

دانلود رایگان فایل اکسل صورتهای مالی

معرفی فینتو

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که به خاطر یکسری از مشکلات نتونید به محل کار برید یا برای مثال خارج از ساعت کاری باید گزارشی رو آماده کنید تا برای مدیرتون که داخل جلسه است ارسال کنید.
و یا اینکه به دلیل نوسانات برق برای سیستم داخل شرکتتون مشکل پیش اومده و تقریبا همه اطلاعاتتون از بین رفته.
همه این اتفاقات و صدها مسائل دیگه باعث شدن تا کم کم نرم افزار های سنتی و یا به اصطلاح local جای خودشون رو به سیستم های ابری بدن که از لحاظ امنیت و دسترسی به مراتب قوی تر هستند.
ما در فینتو با بهره گیری از آخرین دانش روز فناوری اطلاعات تونستیم یک نرم افزار حسابداری بسیار قوی طراحی و عرضه کنیم تا شما دوستان بتونید به راحتی از هرکجا و با هر دستگاهی کارهاتون رو انجام بدید.
نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو، در حسابداری و رسیدگی به امور پرداختی به شما کمک می­کند تا بهترین راندمان کاری و بیشترین سود­آوری را داشته باشید.

نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا