راهنمای کار با سایت

آموزش پیدا کردن BSSID وای فای در ویندوز

راهنمای کار با فینتو

BSSID در اصل مخفف Basic service set identifiers است. برای پیدا کردن BSSID وای فای در ویندوز باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا به WiFi مورد نظر وصل شوید.
  2. سپس کلید های ترکیبی WIN + R را فشار دهید تا Run ویندوز اجرا شود.
  3. سپس در کادر باز شده مطابق شکل زیر عبارت cmd را تایپ و روی دکمه OK کلیک کنید
  4. حال مطابق شکل زیر در کادر مشکی باز شده عبارت
    netsh wlan show interfaces

    را وارد کنید.

  5. برای پیدا کردن BSSID وای فای در ویندوز بعد از فشردن کلید Enter اطلاعات مربوط به وای فای متصل شده نمایش داده میشود که کدی که در مقابل عبارت BSSID نوشته شده است را کپی و در فیلد سیگنال وای فای وارد کنید.(این کد در شکل پایین مخدوش شده است)
  6. توجه داشته باشید که شما میتوانید برای محل کار خود چندین سیگنال WiFi داشته باشید که برای پیدا کردن BSSID هر کدام باید بعد از اتصال مراحل بالا را تکرار کنید و در بخش ثبت یا ویرایش محل کار BSSID همه ی آن ها را در فیلد جدید وارد کنید.

یک راه حل برای مدیریت منابع انسانی :

جهانی شدن نیروی کار یکی از پیامد های فناوری اطلاعات است.امروزه مدیریت منابع انسانی قادر است فراتر از مرزهای جغرافیایی، نیروهای مورد نیاز خود را جذب کند.این امر باعث به وجود آمدن چالش های بسیاری برای مدیریت سازمان ها از جهات جذب و به کارگیری نیروی کار در سطح جهانی شده است. به طور مثال مدیران امروزه سعی می کنند فعالیت های خود را در نقاطی از دنیا دایر کنند که نرخ دستمزد با آهنگی کند تر رشد می کند.

فناوری اطلاعات به سرعت در حال تغییر است و همزمان با تغییر خود مدیریت منابع انسانی را نیز دگرگون می کند. فینتو یک نرم افزار آنلاین جهت انجام برخی امور در حوزه مدیریت منابع انسانی مانند سیستم حضور و غیاب آنلاین، سیستم حقوق و دستمزد و تنخواه گردان می باشد.با فینتو می توانید امور گفته شده را با صرف زمان و هزینه پایین انجام دهید و از آن لذت ببرید.

سامانه حضور و غیاب آنلاین

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا