دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام حسابدار

نمونه سوالات استخدام حسابدار

زمان مصاحبه بهترین موقعیت است که شما بتوانید تمام کارجویانی که برای کار حسابداری به شما درخواست داده اند را بسنجید و با تجزیه و تحلیل افراد،‌ بهترین گزینه را انتخاب کنید. با انتخاب مناسب سوالات استخدام حسابدار شما می توانید از این موقعیت خوب مصاحبه، بهترین استفاده را کنید و کارجویان را مورد بررسی قرار دهید.

سوالات مربوط به یک مصاحبه خوب برای استخدام حسابدار، ویژگی هایی دارد که ما در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد. فراموش نکنید که در مصاحبه اولین برخورد بسیار مهم است پس در اولین قدم باید با یک معرفی خوب یخ فضا را بشکنید و رفتن به سراغ مراحل دیگر را با این کار آسان کنید. معمولا در همان ۵ دقیقه اول به طور کلی دستتان خواهد آمد که فرد مورد نظر برای جایگاه حسابداری که در نظر گرفته اید مناسب است یا خیر بنابراین بهتر است حتی برای همین ۵ دقیقه هم آماده باشید!

نمونه سوالات استخدام حسابدار

سوالات مصاحبه استخدام حسابدار به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. سوالات روانشناسی و شناختی

این دسته از سوالات استخدام حسابدار، شامل سوالاتی هستند که در مرحله اول مصاحبه به جهت آشنایی و شناخت پرسیده می شوند و به شما دید خوبی از رفتار و شخصیت کارجو می دهند؛ حتی تا حد خوبی می توانید با این دسته از سوالات به نوع رفتار فرد در موقعیت های مختلف پی برده و این مسئله را بررسی کنید که آیا ان فرد با این خصوصیات مناسب کار در شرکت شما هست یا خیر.

  1. سوالات تئوری مربوط به تخصص

مرحله ی بعد نوبت سوالاتی هست که مربوط به تخصص کارجو است و با پرسش های تئوری در مورد حسابداری، می توانید دریابید که کارجو تا چه میزان با حرفه ای که برایش درخواست داده آشنایی دارد. معمولا سوالات مربوط به این مرحله تا حد خوبی مشخص میکند که آیا این فرد مناسب جایگاهی که شما برایش در شرکت در نظر گرفته اید هست یا خیر. در صورتی که پاسخ های کارجو به سوالات مناسب نباشد، احتمالا نیازی به طی کردن مرحله بعدی نیست و باید از جذب این کارجو صرف نظر کرد.

  1. حل مسئله و پروژه

در این مرحله عموما شرکت ها پروژه ای برای کارجو در نظر می گیرند و یا این که مسائلی در حوزه حسابداری طرح کرده و از کارجو می خواهند در مدت زمان مشخص پروژه را تحویل داده و یا مسائل را حل کنند. این مرحله که مرحله نهایی به حساب می آید اصلح ترین فرد را مشخص می کند و شما می توانید در نهایت به فردی که مناسب کار با شماست برسید.

حتما بخوانید: در مصاحبه استخدام حسابدار چه سوالاتی مهم هستند؟

در ادامه برایتان لیستی شامل 35 سوالی که می توانید در یک مصاحبه استخدام حسابدار از کارجو بپرسید، آماده کرده ایم. برای دانلود این نمونه سوالات استخدام حسابدار می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شما می توانید سوالات را متناسب با موقعیت شغلی که در نظر گرفته اید و فردی که تمایل به جذبش دارید، گلچین کرده و در روز مصاحبه از کارجو بپرسید. امیدواریم که این نمونه سوالات استخدام حسابدار در هنگام مصاحبه برایتان مفید واقع شود.

 

معرفی فینتو

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که به خاطر یکسری از مشکلات نتونید به محل کار برید یا برای مثال خارج از ساعت کاری باید گزارشی رو آماده کنید تا برای مدیرتون که داخل جلسه است ارسال کنید.
و یا اینکه به دلیل نوسانات برق برای سیستم داخل شرکتتون مشکل پیش اومده و تقریبا همه اطلاعاتتون از بین رفته.
همه این اتفاقات و صدها مسائل دیگه باعث شدن تا کم کم نرم افزار های سنتی و یا به اصطلاح local جای خودشون رو به سیستم های ابری بدن که از لحاظ امنیت و دسترسی به مراتب قوی تر هستند.
ما در فینتو با بهره گیری از آخرین دانش روز فناوری اطلاعات تونستیم یک نرم افزار حسابداری بسیار قوی طراحی و عرضه کنیم تا شما دوستان بتونید به راحتی از هرکجا و با هر دستگاهی کارهاتون رو انجام بدید.
نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو، در حسابداری و رسیدگی به امور پرداختی به شما کمک می­کند تا بهترین راندمان کاری و بیشترین سود­آوری را داشته باشید.

نرم افزار حسابداری آنلاین فینتو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا